White Eagle Boats: Powstaliśmy, żeby łączyć najlepsze trendy

2019-08-19 12:25 Materiał sponsorowany
White Eagle
Autor: mat. firmowe

White Eagle – łodzie z klasą, to marka stworzona przez dwóch braci – Artura i Rafała Osipowiczów – inżynierów z wykształcenia, przedsiębiorców z zawodu i żeglarzy z zamiłowania! Zafascynowani Yachtingiem chcieli stworzyć jacht motorowy na miarę swoich marzeń i wizji. W ten sposób narodził się pomysł, aby pasję połączyć z biznesem, a plany przerodzić w realizację.

ZEPHIR 750

To propozycja dla miłośników turystyki wodnej, którzy cenią sobie jednak komfort i domowe wygody. Przeznaczony do żeglugi po osłoniętych akwenach, głównie rzekach, kanałach i jeziorach. Nie znaczy to, że dłuższe wyprawy są niemożliwe. Dzięki dużym zapasom wody pitnej w postaci 200 litrów i obszernemu i ergonomicznemu wnętrzu, Zephir 750 pomieści wszystko co potrzebne do pływania bez konieczności częstego uzupełniania zapasów.

Idealna propozycja na rodzinne i bezpieczne wakacje na wodzie

Obszerne, w pełni wyposażone kajuty z pełna wysokością stania, toaleta z prysznicem, komfortowa kuchnia. Na tylnym pokładzie znajduje się miejsce odpoczynku z wygodną sofą, stolikiem oraz stanowiskiem dla sternika. W przedniej części pokładu znajdują się wygodne materace do opalania tworząc miejsce dla amatorów słonecznych kąpieli. Połączenie funkcjonalności hauseboata z designerskim charakterem jachtów motorowych to jego wizytówka. Od kilku lat łodzie spacerowe ( houseboat) podbijają serca miłośników wodnej turystyki i aktywnego wypoczynku. Możliwość przemieszczania się w różne miejsca przy jednocześnie zapewnionej wygodzie w domowym, przytulnym klimacie, to cechy prawdziwego, wakacyjnego wypoczynku. Zephir 750 to również bezpieczeństwo o którym konstruktorzy nie mogli zapomnieć.
Spełniamy marzenia.

W WHITE EAGLE BOATS swoją ofertę dopasowujemy do wymagań i oczekiwań naszych klientów. Miłośnikom spokojnego pływania cruisingowego na wodach śródlądowych proponujemy komfortową łódź turystyczną typu houseboat ZEPHIR 750, gdzie podstawowymi kryteriami przy projektowaniu zawsze była funkcjonalność i komfort. Aluminiowy kadłub typu sandwich, czyli poszycie z aluminium wypełnione komórkową pianą izolacyjną o grubości 70 mm. Sprawia, że kadłub jest doskonale izolowany zarówno przed chłodem jak i upałem. Na etapie prac nad zamówioną jednostką jesteśmy otwarci na indywidualne rozwiązania niektórych elementów.

Prawdziwa perełka w naszej ofercie – EAGLE ONE

Luksusowy, drewniany, ślizgowy jacht motorowy EAGLE ONE, inspirowany klasycznymi projektami uznanych na świecie marek o podobnym stylu. To przykład jednostki podczas budowy której zadbano z absolutną starannością o detale. Wykończony z najwyższej jakości egzotycznego drewna typu Bubinga pochodzącego z serca Afryki oraz drewnem mahoniowym Framire i Sampelli. Wszystkie elementy jachtu – Pokład, burty, kokpit, kajuta - zostały wykonane ręcznie w rodzimej szkutni. Zastosowano perfekcyjnie dobrane okucia włoskiej firmy Osculati, co nadaje całości niezwykle eleganckiego designu.

Kilka słów o wnętrzu

Pod pokładem dziobowym znajduje się miejsce do spania dla 2 dorosłych osób ( ewentualnie z dzieckiem ). Pod kojami natomiast znajdziemy obszerne bakisty w które zmieści się naprawdę sporo rzeczy. W centralnej bakiście kajuty zamontowane są natomiast dwa akumulatory - bytowy i drugi rozruchowy. W kokpicie mieszczą się dwa fotele plus rufowa ławka dla 3 osób. Fotele oraz kanapy zostały wykonane na specjalne zamówienie i według autorskiego projektu, oczywiście z najwyższej jakości materiałów, co stało się w zasadzie wizytówką tej jednostki.

Pod wspomnianą ławką rufową znajdują się kolejne dwie bakisty techniczne i lodówka. Centralnie pod podłogą kokpitu ulokowany jest stalowy zbiornik paliwa o pojemności 92 litrów i pompa zęzowa. W EAGLE ONE zastosowano renomowany silnik znanej na całym świecie marki Mercury.

Elastyczność

Producent otwarty jest na sugestie przyszłych armatorów, dlatego na etapie projektowania, możliwe są modyfikacje niektórych rozwiązań pod kątem konkretnego zapotrzebowania. Jednostka jest budowana wyłącznie na zamówienie, dlatego w każdy egzemplarz wkładamy wiele serca i indywidualnego podejścia czego efektem jest jacht Eagle One – Jacht z duszą.

Więcej na www.whiteeagle.vip

Zapraszamy do kontaktu:
White Eagle
ul. Pojezierska 97
91-341 Łódź
Tel. +48 509 371 668

Tel. +48 510 099 610
e-mail : office@whiteeagle.vip
Kontakt w języku angielskim: +48 509 532 390

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.