Ankieta LATO Z ŻAGLAMI – ostatni tydzień zgłoszeń!

2020-03-09 14:39 redakcja "Żagli"
Majówka na Mazurach
Autor: Fot. UM Giżycko mojegizycko.pl / Tomasz Karolski

Rozpoczynamy zbieranie danych do kolejnej edycji ankiety "Lato z ŻAGLAMI" prezentującej przystanie i porty żeglarskie w Polsce. Zostanie ona opublikowana już w MAJOWYM wydaniu Magazynu "Żagle".

Zachęcamy właścicieli i zarządzających portami i przystaniami na terenie całej Polski do wypełnienia zamieszczonych poniżej ankiet w wersji PDF. Wzorem poprzednich lat, aby uprościć zainteresowanym to zadanie, proponujemy, by dokonać wyłącznie aktualizacji zeszłorocznych danych. Oznacza to, że oprócz wpisania nazwy i adresu przystani trzeba wypełnić tylko te rubryki, w których zmieniły się jakieś dane. Jeśli nie dostaniemy ankiety – uznając, że zmian nie ma – opublikujemy informację w jej zeszłorocznej wersji. Oczywiście nowo powstałe lub pierwszy raz zgłaszające się przystanie muszą wypełnić CAŁY formularz!

Wypełnione ankiety prosimy przesyłać na adres zagle@grupazpr.pl lub tradycyjną pocztą: ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa.

Ujęte w naszym zestawieniu przystanie otrzymają jak zwykle stosowne certyfikaty "Żagli" z proporcjonalną do wachlarza proponowanych usług liczbą gwiazdek.

Nieprzekraczalny termin wypełniania ankiet mija 15 marca 2020 roku!

>>>Przystanie śródlądowe – ankieta w PDF<<<

>>>Przystanie morskie – ankieta w PDF<<<

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.