Sunreef 60, czyli multiluksus z Gdańska

2019-12-03 18:26 Dominik Życki
Sunreef 60, czyli multiluksus z Gdańska
Autor: mat. firmowe

Zbudowany w gdańskiej stoczni Sunreef Yachts luksusowy Sunreef 60 stworzony został do turystycznej żeglugi w najbardziej luksusowych warunkach, jakie przy tej wielkości kadłubów można sobie wyobrazić. Wyposażenie i stylistyka wnętrza dopracowane zostały tak, żeby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Trzeba przyznać, że rozwiązania techniczne na pokładzie i w środku imponują rozmachem. W pływaki o dynamicznych kształtach wbudowano wielkie świetliki zapewniające dużo światła oraz piękne widoki z kabin. Duży i ekskluzywnie urządzony salon połączono z przestronnym kokpitem, uzyskując ogromną przestrzeń wypoczynkową. Dodatkowo powiększa ją opuszczana hydraulicznie do wody platforma ulokowana na rufach. Przed masztem stworzony został drugi przedni kokpit, nazwany przez producenta balkonem – to zagłębione w pokładzie miejsce skutecznie chroni wypoczywających żeglarzy przed wiatrem. Pokład słoneczny umiejscowiono na flybridge'u. Jego powierzchnia – 36m2 – pozwala umieścić obok głównej sterówki ruchome meble, wygodne siedziska, materace, a nawet jacuzzi, bar oraz grill!

Przestrzeń w środku Sunreefa 60 da się zaaranżować wedle indywidualnych potrzeb. Znaleźć się w niej mogą wygodne kabiny gościnne oraz luksusowa kabina armatorska z garderobą, biurem, telewizorem i obszerną łazienką. Dostępna jest także wersja z aż sześcioma kabinami – każda z toaletą. W sumie bowiem na katamaranie do dyspozycji jest aż 225 m2 powierzchni!

Dane techniczne:

długość 18,3 m
szerokość 10,2 m / 33,5 Ft
silniki 2 x 75 KM – 2 x 110 KM
zbiorniki paliwa 1000 – 1750 l
zbiorniki wody 800 l
powierzchnia grota 95 m²
pow. genuy 85 m²
kategoria CE A (oceaniczna)
projektant Sunreef Yachts
stylizacja Sunreef Yachts
cena ustalana indywidualnie
więcej www.sunreef-yachts.com/pl

Sunreef 60
Autor: mat. firmowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.