Spełnij swoje marzenia o łodzi idealnej

2019-10-15 16:38 Materiał sponsorowany Cobra Yachts

Stocznia Cobra Yachts usytuowana w Radomsku, to nowoczesny zakład produkcyjny opierający swoją działalność na wykwalifikowanej załodze z wieloletnim doświadczeniem w produkcji jachtów żaglowych i motorowych. Technologia stosowana przez stocznię jest połączeniem tradycyjnej produkcji ręcznej z najnowszymi trendami w zakresie wytwarzania laminatów i zabudowy. Łodzie opuszczające radomszczańską fabrykę zyskały uznanie klientów z Polski i zagranicy. Spotkać je można m.in w marinach mazurskich, berlińskich i adriatyckich. Z racji swoich komfortowych wnętrz i mnogości wyposażenia, jachty Cobra Yachts stały się jednymi z najpopularniejszych jednostek wśród firm czarterowych.

Jacht motorowy Futura 40 Grand Horizon ze stoczni Cobra Yachts z Radomska jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli dostępnych na rynku. Jego majestatyczna sylwetka i ilość dostępnego miejsca na pokładzie sprawia, że nie można koło niego przejść obojętnie. Wśród użytkowników zyskał sobie opinię komfortowego houseboat’u. Futura 40 Grand Horizon jest aktualnie największym modelem jachtu motorowego stoczni Cobra Yachts. Przy projektowaniu tej jednostki, głównym założeniem było zapewnienie jak najwyższego standardu mieszkalnego. Na jachcie udało się zmieścić niemalże 50 m2 łącznej powierzchni użytkowej, z czego pod pokładem znajduje się łącznie 21 m2. Mesa z kokpitem i platformą to 17 m2, a pokład słoneczny na dziobie i dachu to łącznie 12 m2. Cobra Yachts wciąż rozwija ofertę wyposażenia dodatkowego swoich łodzi, m.in. dodając kolejne opcje silnikowe. Wielkość komory technicznej łodzi Futura 36 i Futura 40 Grand Horizon umożliwia montaż pojedynczych oraz podwójnych jednostek silnikowych.

Futurę 40 Grand Horizon można skonfigurować na wiele sposobów. Zarówno ilość kabin oraz pomieszczeń sanitarnych jak i wyposażenie dostosowywane jest do indywidualnych wymagań klienta. Kokpit i platforma mogą być dzielone lub połączone. Poruszanie się po półpokładach jest bezpieczniejsze i wygodniejsze dzięki wysokim relingom. Jacht ten już w standardowej opcji wyposażenia posiada drugie stanowisko sterowe typu flybridge. Przestronna mesa z dwiema kanapami, pozwoli na komfortowe spędzenie czasu. Umiejscowienie stanowisk sternika pozwala całej załodze cieszyć się wspólnym czasem niezależnie od tego czy chcą spędzić go na trapie, w mesie czy może w pełnym słońcu na fly decku.

Wszystkie elementy wykonane są ze szczególnym naciskiem na estetykę. Przy doborze materiałów kierowano się przede wszystkim ich wysoką jakością i trwałością. Osprzęt i akcesoria znanych producentów zapewniają niezawodność i komfort użytkowania. Klient zamawiający Futurę 40 Grand Horizon ma niezwykle szeroki wybór opcji dodatkowych, które umożliwiają mu skonfigurowanie wymarzonej łodzi w najdogodniejszy dla niego sposób.

Zgodnie z mottem firmy oferowane przez Cobra Yachts, łodzie takie jak Futura 40 GRAND HORIZON mogą być sposobem na realizację marzeń osób, które oczekują od jachtingu czegoś więcej niż tylko weekendowej rekreacji. Pływanie nimi może być sposobem na luksusowy wypoczynek."

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.