LINSSEN: marka luksusu i wygody

2019-10-25 14:58 Materiał sponsorowany

Podobnie jak mniejsze siostry, Linssen Grand Sturdy 40.0 jest dostępny w wersji AC (z rufową kabiną) oraz w wersji Sedan (z otwartym, samoodpływowym kokpitem). Łatwo rozpoznawalny wąski profil jest konsekwentnie przenoszony do nowych eleganckich wzorów.

Jacht motorowy Linssen Grand Sturdy 40.0 ma długość 12,85 i 4,30 m szerokości, co czyni go okrętem o dużej pojemności z pełnym, szerokim przednim przedziałem. Ogromnie proporcjonalny układ tego segmentu jachtów sprawia, że to jednostka o jednym z najbardziej niespotykanych wnętrz.

Salon i kuchnia znajdują się na tym samym poziomie, w bliskim zasięgu od siebie, dzięki czemu przygotowujący posiłki bez problemu może się jednocześnie cieszyć rozmowa z towarzystwem na pokładzie. Wewnątrz panuje prawdziwe królestwo ergonomii. Przednia kabina ma duże, podwójne łóżko, do którego jest dostęp po obu jego stronach.

Schody do dziobowej kabiny można złożyć, tak aby umożliwić dostęp do przydatnej "piwnicy". Istotne szczególnie dla miłośników wina! W druga stronę, schody dają z kolei dostęp do obszernego, świetnie doświetlonego salonu dzięki iluminatorom i pokładowym włazom. Cały jacht wyposażony w dużą ilość

Szaf, schowków i półek (w tym przydatna obszerna szuflada pod łóżkiem). Dostęp do toalety z przedniej kabiny oraz środkowego obszaru wejściowego, aby goście w kabinie centralnej z dwoma łóżkami mogli z niej korzystać. Mogą także uzyskać dostęp do oddzielnego prysznica.

Kabina rufowa jest również niezwykle przestronna, z wolno stojącym podwójnym łóżkiem, oddzielnym prysznicem i oddzielną toaletą. Do szerszej analizy i przeczytania testu tej wyjątkowej jednostki zapraszamy w numerze 12/2019 Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE oraz na stronę

Więcej na www.linssenyachts.com/pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.