Zagle.se.pl » Jachty Motorowe » Couach wypuszcza na rynek jacht 3800 LOUNGE

Couach wypuszcza na rynek jacht 3800 LOUNGE

Istniejąca od 120 lat, najstarsza francuska stocznia Chantier Naval Couach przymierza się do wypuszczenia na rynek jachtu 3800 LOUNGE.  To propozycja przypominająca trochę Couach 5000 Fly, który pojawił się na rynku 5 lat temu. Znakiem rozpoznawczym będą tak jak poprzednio charakterystyczne dla firmy szyk i elegancja.

Oprócz gustownej dbałości o detale w 3800 LOUNGE uderza stabilność charakterystyczna dla jednostek wojskowych. Nowa produkcja ma pozwalać na płynne łączenie życia na i pod pokładem. Duży salon-jadalnia zadziwia jasnością, która powstaje dzięki ogromnym oknom od podłogi po sufit, dzięki czemu można mieć wrażenie, że przebywa się w nadmorskiej willi. Takie rozwiązania stosowane są często na jachtach, które mają kadłub zdecydowanie dłuższy niż 38 metrów, dlatego ten jest pod tym względem wyjątkowy.

Na temat:

Wyposażenie środka można dostosować do potrzeb indywidualnego klienta. Dzięki przeszklonym drzwiom na rufie podczas rejsu spogląda się z unikalnej perspektywy i jest się blisko morza co bardzo uatrakcyjnia podróż.

Projektant Clement Carbonne zwraca uwagę, że przestrzeń na dolnym pokładzie jest wykorzystana optymalnie – Każdy apartament wyposażony jest w garderobę, pomieszczenie biurowe i łazienkę. Na dole jest też niezależna kuchnia oddzielona od dużego salonu co jest zarówno komfortowe jak i praktyczne dla załogi.

Dane techniczne:

Długość kadłuba - 38 metrów  
Szerokość kadłuba – 8.4 metra
Prędkość maksymalna – 17 węzłów
Zasięg – 2000 mil morskich

https://www.youtube.com/embed/VmJYH7Ut7yc

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?