Zawsze sucho, świeżo, skutecznie… Zawsze niezastąpiony po sezonie!

2019-11-22 13:48 Materiał sponsorowany
Pochłaniacze wilgoci Humi Stop
Autor: mat. firmowe

Nieuchronnie zbliżający się koniec wakacji to czas, kiedy posiadacze kamperów i łodzi, odstawiając je na parking lub do garażu, będą zmuszeni odpowiednio przygotować się do okresu zimowego.

Sposób, w jaki dbamy o pojazdy kempingowe i łodzie w okresie zimowym ma niebywały wpływ na ich trwałość. Niewłaściwe stacjonowanie w tym czasie może skutkować pojawieniem się między innymi nadmiernej wilgoci w pojazdach, a co za tym idzie do rozwoju niechcianej pleśni, korozji i nieprzyjemnego zapachu stęchlizny.

Dlatego nie zapominajmy o prawidłowym stacjonowaniu kamperów i łodzi używając poza sezonem sprawdzonych i uznanych na polskim rynku pochłaniaczy wilgoci HumiStop® firmy SEDAN.

Pochłaniacze wilgoci HumiStop® to wysokiej jakości urządzenia, które idealnie sprawdzą się w walce z nadmiarem wilgoci. Samodzielnie kontrolują i regulują optymalny poziom wilgoci w pomieszczeniu ( 40-60%), dzięki czemu nie musisz obawiać się o przesuszenie powietrza. Zapobiegają skraplaniu się wody, powstawaniu pleśni, korozji, chronią tkaninę i elementy elektroniczne, a także eliminują nieprzyjemne zapachy, m.in. stęchlizny. Ale to nie wszystko. Pochłaniają też z otoczenia rozmaite zanieczyszczenia, takie jak: kurz, tłuszcz kuchenny czy dym nikotynowy.

Pochłaniacze wilgoci HumiStop® to proste urządzenia, pracujące bez użycia prądu, których efekty działania można odczuć już po kilku dniach stosowania. Specjalnie wyprofilowana, okrągła konstrukcja pochłaniacza, a w nim charakterystyczny kształt przestrzennych, łagodnych wycięć (otworów) schodzących się ku górze, powodują bez żadnych ograniczeń dużo szybsze i bardziej efektywne pochłanianie wilgoci (wirująca i dynamiczna penetracja powietrza 360°do urządzenia – efekt tzw. zasysania powietrza z otoczenia).  

Oryginalny absorber HumiStop® dzięki swojej opatentowanej budowie fizyko-chemicznej jest nie tylko dużo bardziej wydajny, ale również szybciej działający (prawie natychmiastowa absorpcja) i bardziej skuteczny w każdym otoczeniu.  

Pochłaniacz wilgoci to niezastąpione urządzenie, sprawdzające się w domu, biurze, ale również w takich miejscach jak: garaż, piwnica, domek letniskowy, łódź, kamper i przyczepa kempingowa – słowem wszędzie tam, gdzie występuje nadmiar wilgoci.

Pochłaniacz wilgoci HumiStop® skutecznie działa na powierzchni do ok. 18 m² przez 1-3 miesiące. Czas ten uzależniony jest od poziomu wilgotności w pomieszczeniu i częstotliwości jej występowania.

Szeroka gama dostępnych kolorów urządzeń HumiStop® ( szary, czarny, żółty, biały, granat, magenta ) dopasuje się do każdego wnętrza.

Dla nieco większych pomieszczeń do ok. 30 m² dedykowany jest pochłaniacz wilgoci HumiStop® MAXI, dzięki któremu z większą siłą działania uporasz się z nadmiarem wilgoci, a w konsekwencji z zaparowanymi szybami, grzybem, pleśnią, korozją czy nieprzyjemnym zapachem. HumiStop® MAXI posiada 6-stopniowy wskaźnik wilgoci, który już po kilkudziesięciu minutach informuje o stopniu zawilgocenia otoczenia.

Zaopatrz się w wysokiej jakości pochłaniacze wilgoci HumiStop®, by pozbyć się uciążliwego problemu, jakim jest nadmiar wilgoci. Urządzenie wysusza, ale nie przesusza powietrza!

Zawsze sucho, zawsze świeżo, zawsze skutecznie, zawsze… HumiStop®.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.humistop.pl oraz www.sedan.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.