Miejski styl z żeglarskim DNA

2019-07-01 15:20

Firma Helly Hansen potrafi połączyć funkcje obuwia żeglarskiego z miejskim, współczesnym stylem streetwear. Najnowszą kolekcję otwierają modele Spring One oraz Razorskiff.

Lekkie, przewiewne i jednocześnie super mocne tkaniny oplatają stopę, a sprawdzone w pracy rejach  podeszwy, zabezpieczają przez  poślizgiem na mokrej nawierzchni. W tych butach wygląda się świetnie na jachcie i po zejściu na ląd. Tego typu obuwie jest niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzieki specjalnej konstrukcji buty schną błyskawicznie. Mogą być noszone bez skarpet, a miękkie i oddychające włókna dają komfort i przewiewność. Nowoczesny design łączy się z funkcjonalnością i wygodą. To obuwie wykonane z wytrzymałych materiałów, nadające się do pracy na jachcie, jak i codziennym użytkowaniu.

Helly Hansen to firma założona w 1877 roku, w Norwegii. Marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość. To światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.