Wygraj nagrody w konkursie Pantaenius Jacht Foto!

2019-12-20 15:49 inf. pras. organizatorów
Pantaenius Jacht Foto
Autor: Łukasz Falkiewicz / mat. pras. Pantaenius Jacht Foto „Wniebowzięta”, I MIEJSCE VIII edycja PANTAENIUS JACHT FOTO 2018

W piątek 20 grudnia wystartowała 9. edycja konkursu Pantaenius Jacht Foto. Do 31 stycznia przez formularz kontaktowy na stronie www.jacht-foto.pl można zgłaszać fotografie tematycznie związane z jachtami i łodziami motorowymi lub żaglowymi. Pamiętajcie, do konkursu kwalifikują się tylko zdjęcia zrobione w roku 2019.

Podczas zeszłorocznego konkursu uczestnicy postawili poprzeczkę naprawdę wysoko, w tym roku  organizatorzy mają nadzieję na otrzymanie jeszcze lepszych zdjęć! Wystawę z ósmej edycji można było obejrzeć w 2019 roku na wszystkich żeglarskich targach i imprezach w jakich uczestniczył Pantaenius – Wiatr i Woda, regaty LOTOS Nord Cup Gdańsk, Warszawski Salon Jachtowy czy Boatshow w Łodzi.

Dzięki stałej współpracy ze sponsorami w tym roku przygotowano wyjątkowo atrakcyjne i praktyczne nagrody. Jury wybierze 30 finałowych zdjęć, które wezmą udział w wystawie pokonkursowej i nagrodzi najlepsze spośród nich. Ogłoszenie wyników 14 marca podczas targów Wiatr i Woda w Warszawie.

Do zwycięzcy konkursu trafi nagroda od firmy Pantaenius – żeglarski zegarek Garmin Quatix 5.

Drugie miejsce premiowane będzie atrakcyjnym zestawem akcesoriów ufundowanym przez Hama Polska: statyw Traveller 150 Premium Duo, duży plecak foto Miami i głośnik bluetooth "Gentleman-L”. Laureat trzeciego miejsca otrzyma dużą torbę żeglarską Pampero Lite Skin od Delphia Foundation.

Nagrody otrzymają także autorzy najlepszych fotografii w kategoriach specjalnych. Za najlepsze zdjęcie motorowodne autor dostanie voucher na kurs w Akademii Jachtingu, w kategorii morskiej - kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego, a kategorii regatowej – lornetkę od organizatorów LOTOS Nord Cup Gdańsk.

W lutym na stronie konkursu odbędzie się głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony małym plecakiem lotniczym Oroshi od Code Zero wykonanym z tkaniny używanej do produkcji żagli.

W trakcie trwania całego Pantaenius Jacht Foto organizowane będą dodatkowe konkursy z nagrodami!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.jacht-foto.pl oraz na facebooku https://www.facebook.com/konkursjachtfoto/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.