Solo non stop: spotkanie z Asią Pajkowską i Rafałem Moszczyńskim

2019-10-25 14:20
Spotkanie z Joanną Pajkowską i Rafałem Moszczyńskim
Autor: mat. pras. organizatorów

Tawerna Korsarz oraz Sztorm Grupa zapraszają na wyjątkowe spotkanie z Joanną Pajkowską oraz Rafałem Moszczyńskim, którzy opowiedzą o swoich samotnych rejsach non stop dookoła świata. Początek spotkania w poniedziałek 28 października o godzinie 20. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy:

Udział w wydarzeniu bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów mailowych: rezerwacja@sztormgrupa.pl

Kpt. Asia Pajkowska – pierwsza Polka, która odbyła samotny rejs non stop dookoła świata. Rejs trwał 216 dni i 16 godzin! Trasa liczyła ponad 29 000 mil morskich, wiodła przez Atlantyk na południe dookoła Przylądka Dobrej Nadziei, przez Ocean Południowy, wokół przylądka Leeuwin, przez południowy Pacyfik i dalej, pominięciu przylądka przez Atlantyk na półkulę północną do Plymouth.

Kpt. Rafał Moszczyński – żeglarz, który już w listopadzie tego roku wyrusza w samotną wyprawę śladem Henryka Jaskuły – pierwszego Polaka i trzeciego żeglarza na świecie, który samotnie bez zawijania do portów okrążył Ziemię.

Spotkanie poprowadzi redaktor naczelny Magazynu "Żagle" Waldemar Heflich.

Więcej o spotkania z Joanną Pajkowską i Rafałem Moszczyńskim na facebookowej stronie wydarzenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.