"Badajmy Się Nie Dajmy Się", odc. 9: WYGRYWAĆ [wideo]

2018-05-18 12:40 Hanna Leniec
Hanna Leniec
Autor: materiały projektu AntarcticCircle60S.pl Hanna Leniec

To był najtrudniejszy rejs w moim życiu. Antarktyczna pętla "Katharsis II". Rejs, w którym pomimo choroby chciałam być jak zawsze aktywnym członkiem załogi, a nie tylko pasażerem. Udało się.

Dziękuję, że tak wielu wspierało mnie swoją życzliwością. Półtora roku temu nagraliśmy pierwszy odcinek z serii "Badajmy Się Nie Dajmy Się" (BSNDS). Pokazywaliśmy jak jest. Łatwo nie było. Z rakiem nigdy nie jest łatwo.

Co dwa miesiące publikowaliśmy kolejne relacje (komplet na stronie http://antarcticcircle60s.pl/category/hania/). Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w czasie zmagań z chorobą i kolejnymi sztormami na morzach antarktycznych. A dzięki tak wielu listom i kontaktom wiem, że moje doświadczenia, moje wyzwania, teraz chyba pomagają innym.

Antarktyczna pętla "Katharsis II" już zakończona. To także czas na już ostatnią, dziewiątą relację serii "Badajmy Się Nie Dajmy Się" pod tytułem WYGRYWAĆ.

Aha, żebym nie zapomniała – nie bądźmy biernymi pasażerami w naszym życiu – badajmy się! Ja USG po rejsie mam już za sobą.

Zapraszam do obejrzenia BSNDS nr 9!

Hania

***

"Podwójne wyzwanie" – relacja Hanny Leniec, drugiego oficera na jachcie "Katharsis II". Odcinek dziewiąty to ostatnia relacja filmowana podczas antarktycznego rejsu oraz chwile po przekroczeniu linii mety w australijskim Hobart.

Projekt społeczny Hanny Leniec adresowany jest do żeglarek i ogólnie do młodych kobiet i ich rodzin. Kampanię prowadzono od grudnia 2016 we współpracy m.in. z Centrum Onkologii - Instytutem im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

***

Wideorelacje: PODWÓJNE WYZWANIE – "Badajmy Się Nie Dajmy Się" (BSNDS)

Odcinek 1: "DIAGNOZA"
Odcinek 2: "RYTM"
Odcinek 3: "CHEMIA"
Odcinek 4: "WSPARCIE"
Odcinek 5: "JESTEM TUTAJ"
Odcinek 6: "ODKRYWANIE SIEBIE"
Odcinek 7: "NADZIEJA"
Odcinek 8: "RAZEM"
Odcinek 9: "WYGRYWAĆ"

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.