Zagle.se.pl » Sport » Dowiedz się więcej o mistrzostwach Europy ORC w Gdańsku!

Dowiedz się więcej o mistrzostwach Europy ORC w Gdańsku!

Mistrzostwa Europy ORC
Autor: materiały prasowe
Mistrzostwa Europy ORC
Spotkanie organizacyjne Europeans Championship ORC Gdańsk 2017 dla wszystkich polskich załóg odbędzie się 11 lutego 2016 roku. Organizatorzy – Pomorski Związek Żeglarski oraz Miasto Gdańsk – serdecznie zapraszają na godz.17.00 do siedziby Związku, przy Al. Jana Pawła II 11 w Gdyni.

Spotkanie organizowane jest dla wszystkich zgłoszonych polskich załóg, ale również dla tych, które zamierzają wziąć udział w regatach lecz mają jeszcze pytania. Podczas spotkania zostaną sprecyzowane potrzeby naszych rodzimych załóg i przeanalizowane pod kątem przygotowań do startu, pod wzgledem merytorycznym, sportowym, sprzętowym etc.   

Przypominamy, że X Żeglarskie Mistrzostwa Europy ORC odbędą się już latem 2017 r. w Gdańsku. To pierwsza tak prestiżowa impreza w żeglarstwie morskim w Polsce od ponad 20 lat i jedno z największych wydarzeń nadchodzącego sezonu na polskim wybrzeżu . Do tej pory swój udział zgłosiło ponad 70 załóg z Niemiec, Finlandii, Estonii, Dani, Szwecji, Norwegii, Litwy, Rosji i Polski.

Patronat medialny nad imprezą objął między innymi magazyn "Żagle" oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Honorowymi ambasadorami mistrzostw zostali polscy aktorzy Monika Kwiatkowska i Antoni Pawlicki.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? POLUB ŻAGLE NA FACEBOOKU

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA - NAJCIEKAWSZE INFORMACJE DOSTANIESZ OD NAS MAILOWO

Na temat:

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?