XII Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Giżycku

2019-09-06 12:33 Materiał partnerski
XII Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Giżycku
Autor: mat. pras. organizatorów

Już po raz dwunasty w drugi weekend września (6 – 8 września 2019) w porcie Stranda w Giżycku odbędą się będą Mazurskie Targi Sportów Wodnych połączone z Posezonową Giełdą Jachtów i Sprzętu Pływającego.

W imprezie, jak co roku, wezmą udział wystawcy z całej Polski. Tym, co odróżnia Mazurskie Targi Sportów Wodnych od imprez w halach wystawienniczych jest możliwość testowania jachtów na wodzie. Obok jednostek pływających na targach zobaczymy ofertę ogrzewania jachtowego, pracowni żaglomistrzowskich, osprzętu i wyposażenia łodzi i innych. Targi są połączone z Posezonową Giełdą Sprzętu Wodnego.

Mazurskie firmy czarterowe co roku wymieniają jachty w swoich flotach, a używane jednostki poczarterowe trafiają na Giełdę. Firma Delphia tradycyjnie będzie miała swoje stoisko z wyprzedażą stanów magazynowych w atrakcyjnych cenach, gdzie za ułamek wartości można nabyć przydatne wyposażenie łodzi.

Zapraszamy już w piątek od godziny 14. W sobotę w samo południe odbędzie się uroczyste otwarcie Targów, a w niedzielę o godzinie 15 impreza zakończy się uroczystym wręczeniem nagród.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Każdy, kto posiada do sprzedania używany silnik, sztormiak, żagiel lub inny osprzęt może wystawić go na giełdzie bezpłatnie. Wymagane jest jedynie wcześniejsze zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej http://targi.mazury.info.pl

Do zobaczenia w Giżycku!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.