XII Mazurskie Targi Sportów Wodnych – koniec sezonu za pasem

2019-09-10 10:44 Zbigniew Jatkowski/Mazury.info.pl

64 wystawców z całej Polski wzięło udział w XII edycji Mazurskich Targów Sportów Wodnych połączonych z Posezonową Giełdą Sprzętu Pływającego. Impreza na stałe wpisała się do kalendarza wodniackiego i tradycyjnie już - za sprawą wrześniowego terminu - zapowiada rychły koniec sezonu na Wielkich Jeziorach.

Targi są połączone z Posezonową Giełdą Sprzętu Wodnego. Mazurskie firmy czarterowe co roku wymieniają jachty w swoich flotach, a używane jednostki poczarterowe trafiają na Giełdę.

Goście mogli nie tylko nacieszyć oko jachtami i przetestować je na wodzie, ale również skosztować mazurskich specjałów na stoisku Szlaku Kulinarnego Gminy Giżycko.

Nagrody targowe zdobyli:

- Nagroda główna w kategorii Innowacje 2019 - firma Arca Stillo Yachts za Stillo 30 Eco - elektryczny houseboat.

- Nagroda główna w kategorii Premiera 2019 - firma Antila Yachts za jacht żaglowy Antila 30

 

Nagrody publiczności:

- Nagroda publiczności w kategorii Jacht motorowy 2019 - firma Endorphins Yacht za Husaria 570 BR - łódź motorowa typu bowrider.

- Nagroda publiczności w kategorii Jacht żaglowy 2019 - firma Antila Yachts za jacht Antila 30

- Nagroda publiczności w kategorii Houseboat 2019 - firma Arca Yacht za Stillo 30 Eco

Specjalną nagrodę publiczności zdobyła Żaglownia Panaś.

Wśród wystawców rozlosowano cenne nagrody. Lodówkę do wina ufundowaną przez Adam Fabisiak Otaf - Autoryzowany Dystrybutor Eberspaecher.pl oraz Dometic. voucher reklamowy o wartości 15 000 zł od firmy Anywhere.pl - reklama na lotniskach i promach oraz voucher reklamowy o wartości 5000 zł od portalu mazury.info.pl

Wśród publiczności biorącej udział w głosowaniu na nagrody publiczności również rozlosowano pakiety promocyjne ufundowane przez Adam Fabisiak Otaf - Autoryzowany Dystrybutor Eberspeacher oraz Dometic.

Targi przez trzy dni odwiedziło ok. 2,5 tys. zwiedzających. Zawarto szereg transakcji. Firma, która wystawiła jeden z premierowych jachtów żaglowych ma już komplet zamówień na produkcję tego modelu do 2021 roku!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.