SNIMARIN – Komfort jak w domu

2019-07-15 13:40 materiały firmowe

Gama produktów SANIMARIN firmy SFA została specjalnie opracowana w celu zapewnienia na jednostce tego samego komfortu użytkowania, jak na lądzie. Toalety SANIMARIN firmy SFA są najcichszymi na rynku toaletami morskimi. Łącząc innowacyjność z wysokim komfortem, produkty SANIMARIN firmy SFA są znaczącym skokiem w rozwoju technologii sanitarnej na jachtach i łodziach. Będąc najcichszymi, najbardziej niezawodnymi i niezwykle przyjaznymi dla użytkowników, toalety.

SANIMARIN gwarantują łatwość instalacji i konserwacji, a jednocześnie zapewniają ich klientom doskonałe usuwanie nieczystości niezależnie od ograniczeń stawianych przez konstrukcję łodzi. Produkty te spełniają wszystkie wymogi narzucone dyrektywami Unii Europejskiej, pozwalając sprostać nowym wymaganiom środowiskowym Dzięki wyposażeniu wszystkich toalet SANIMARIN w zaawansowany system automatycznego pompowania, zbiornik na ścieki czarne może być zamontowany w dowolnym miejscu jednostki pływającej (co jest niemożliwe w przypadku toalet ręcznych). Nasze toalety wyposażone są w niezawodny i sprawdzony system rozdrabniania ścieków z nożem tnącym wykonanym ze stali nierdzewnej, który rozdrabnia każdy rodzaj papieru toaletowego i pozwala na automatyczne przetłoczenie ich do znajdującego się w dowolnym miejscu na jednostce zbiornika na ścieki. Systemy spłukiwania zwiększają również wydajność zbiornika poprzez kontrolowanie ilości spłukiwanej wody.

W swojej ofercie posiadamy toalety morskie opracowane z myślą o wszystkich typach jachtów i łodzi. Dzięki różnorodnej ofercie można dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Muszle WC o małych rozmiarach, proponowane są z 3 systemami kontroli do wyboru. Są idealnym rozwiązaniem do małych przestrzeni. Świetnie nadają się również przy wymianie ręcznego WC. Ważnym argumentem przy wyborze toalety jest również 2 letnia gwarancja oraz serwis dojeżdżający na terenie Polski i Europy.

SANIMARIN
Autor: materiały firmowe

SANIMARIN MAXLITE – Zaprojektowany w taki sposób aby z łatwością zastąpić każdą toaletę z pompą ręczną. Idealnie dopasowuje się do istniejących otworów montażowych, bez konieczności nawiercania dodatkowych. Co więcej, posiada wbudowaną pompę wody morskiej. Muszla, wykonana metodą wtryskową jest o wiele lżejsza niż innych toalet jachtowych. Może być również swobodnie regulowana i obracana o 90°. Charakteryzuje się również cichą pracą, bez porównania z innymi tego rodzaju urządzeniami dostępnymi na rynku.

SANIMARIN 31 – To najmniejsza automatyczna toaleta dla jednostek pływających. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem i zwartą budową. Świetne rozwiązanie dla jednostek w których każdy centymetr ma znaczenie.

SANIMARIN 35 – Dzięki wyrafinowanym liniom i ściętemu tyłowi z łatwością dopasowuje się do krzywizn kadłuba. Prezentuje klasyczną formę i wymiary przy ograniczonej wadze.

SANIMARIN 35ST – To model o nowoczesnym designie i z prostym tyłem, dzięki czemu można postawić go bezpośrednio przy pionowej ścianie.

SANIMARIN
Autor: materiały organizatora

Do toalet SANIMARIN producent oferuje oczywiście niezawodne systemy kontroli(Luxe, Comfort Plus, Comfort) informujące między innymi o zapełnieniu zbiorników brudną wodą, oraz pompę do ścieków szarych, która jest niezbędna do przepompowywania brudnej wody z prysznica czy umywalki. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom może być umieszczona pod podłogą.j informacji na: www.sanimarin.com/pl_PL

Wszystkie produkty SANIMARIN charakteryzuje niezawodność, ekologiczna i najcichsza praca, oraz energooszczędność i łatwość połączenia z istniejącą instalacją.

Więcej informacji na: www.sanimarin.com/pl

– komfort jak w domu

SANIMARIN
Autor: materiały organizatora
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.