Rafael Nadal kupił luksusowy jacht budowany w Polsce

2019-07-23 13:08 inf. pras. Sunreef Yachts
Rafael Nadal kupił katamaran Sunreef Yachts
Autor: mat. pras. Sunreef Yachts

Jeden z najwybitniejszych tenisistów na świecie, Hiszpan Rafael Nadal zamówił katamaran 80 Sunreef Power. Do zakupu najnowszego modelu jachtu motorowego zainspirował go zarówno wakacyjny czarter na jednej z jednostek gdańskiej stoczni, jak i wielokrotne wizyty na pokładzie katamaranów Sunreef Yachts.

– Pochodzę z wyspy i kocham być blisko wody. Za każdym razem kiedy wracam do domu na Majorce staram się znaleźć chwilę i spędzić czas na jachcie. Cieszy mnie, że dołączam na pokład rodziny Sunreef Yachts. Pragnę podziękować Francisowi Lappowi za to, że sprawił, że to wszystko się dzieje – powiedział Rafael Nadal.

– Niezwykle cieszy nas fakt, że tak wyjątkowy sportowiec obdarzył zaufaniem naszą stocznię. To ogromny zaszczyt. Osobowość, energia i umiejętności Pana Rafaela Nadala są dla nas prawdziwą inspiracją – przyznał Francis Lapp, założyciel i prezes Sunreef Yachts.

Mający na swoim koncie 80 wygranych turniejów, w tym 18 zwycięstw wielkoszlemowych, Rafael Nadal jest jedną z największych gwiazd światowego sportu. Jego w pełni spersonalizowany jacht zostanie oddany właścicielowi w 2020 roku.

Pierwsza jednostka z linii 80 Sunreef Power będzie miała swoją premierę już we wrześniu na targach Cannes Yachting Festival. Nowy model Sunreef Yachts to dynamiczny i elegancki jacht motorowy, łączący w sobie komfort i wyjątkową dzielność morską.

Rafael Nadal kupił katamaran Sunreef Yachts
Autor: mat. pras. Sunreef Yachts Rafael Nadal i Francis Lapp podczas targów jachtowych Cannes Yachting Festival 2018
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.