Warszawskie Targi WIATR i WODA w nowym miejscu!

2020-01-14 14:47
Targi Wiatr i Woda na wodzie!
Autor: materiały firmowe

32. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA odbędzie się w dniach 12 – 15 marca 2020 w nowym Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie.

Atrakcyjna lokalizacja na warszawskim Żeraniu, nowoczesne hale o łącznej powierzchni blisko 17.000 m2 w tym ponad 12.000 m2 wspólnej, wysokiej przestrzeni wystawienniczej stwarzają idealne warunki do zaprezentowania najpiękniejszych jachtów, houseboatów, skuterów i luksusowych łodzi motorowych, najnowszego sprzętu oraz akcesoriów ze wszystkich dyscyplin aktywnego wypoczynku, turystyki i sportów związanych z wodą. Dodatkowo powierzchnia klubu VIP, reprezentacyjne hole i wielkie, znakomicie wyposażone centrum konferencyjne zapewnią komfort zarówno wystawcom, gościom specjalnym i wykładowcom jak i zwiedzającym targi. Dzięki wyjątkowo dużym bramom wjazdowym do hal, w obiekcie będą mogły być prezentowane znacznie większe jednostki niż dotąd.

WIATR i WODA oprócz imponującej wystawy asortymentu żeglarskiego to również festiwal żeglarstwa, w ramach którego, co roku, odbywa się blisko 100 wydarzeń na scenie i w salach konferencyjnych - prelekcji, wystąpień wybitnych żeglarzy, mistrzów sportów wodnych i żeglarskich podróżników oraz prezentacji filmowych. Tradycyjnie, magazyn kajakowy „Wiosło” zaprasza na Dzień Kajakarza, a od 2019 roku wraz z Targami WIATR i WODA organizowany jest Salon Podwodna Przygoda – najważniejsze spotkanie całego środowiska nurkowego. Program branżowy przyszłorocznej edycji zapowiada się również wyjątkowo bogato – oprócz konferencji organizowanych we współpracy z Polską Izbą Przemysłu Jachtowego POLBOAT i innymi organizacjami branżowymi będzie okazja do spotkań B2B z wieloma zagranicznymi gośćmi w tym z uczestnikami misji przyjazdowej planowanej w czasie Targów w ramach programu promocji branży jachty i łodzie realizowanego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Przyszłoroczne Targi WIATR i WODA w nowy miejscu!
Autor: Murator Expo / mat. pras. WiW

Ostatnią warszawską edycję Targów odwiedziło prawie 30 000 miłośników sportów wodnych z Polski i z zagranicy. Swoją bogatą ofertę zaprezentowało 411 firm z 12 krajów: Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Łotwy, Niemiec, Polski, Portugalii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch. Targi organizują spółki YACHT EXPO i Murator EXPO, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE. Targi WIATR i WODA – największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej – są członkiem międzynarodowej organizacji IFBSO zrzeszającej elitę targów żeglarskich na świecie, o najwyższym statusie Platinum Member.

Partnerem strategicznym Targów jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski.
Więcej informacji o 32. edycji Targów na stronie: www.wiatriwoda.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.