Piąta edycja Festiwalu ISSA w Grecji

2019-10-29 17:25 Materiał partnerski

Żegluga jak zawsze we flotylli, aby łatwiej było wymieniać się doświadczeniami. Przemykając między greckimi wysepkami korzystaliśmy z uroków lokalnych atrakcji, zwiedzając przy okazji zabytki i kosztując wyśmienitej kuchni. Piąta edycja Festiwalu ISSA odbyła się w dniach 5-12 października.

Postoje w portach sprzyjają jak wiadomo wzajemnym relacjom i międzynarodowej integracji uczestników rejsu. Po raz kolejny żeglowaliśmy na wodach Zatoki Sarońskiej, gdzie zawsze można znaleźć porty zapewniające schronienie w razie potrzeby. Wszystkim uczestnikom przypominamy te wspaniałe chwile serią zdjęć w galerii. To była idealna impreza zarówno dla zaawansowanych skipperów, jak i początkujących, którzy pod okiem bardziej doświadczonych kolegów zdobywać mogli kapitańskie szlify.

Tych niezdecydowanych serdecznie zapraszamy oczywiście na kolejne edycje. Wystarczy zgłosić się do biura ISSA w Polsce (info@issa.com.pl), aby uzyskać informacje, które zapewne już nie długo zamieścimy na stronie. Zasilajcie więc naszą międzynarodową społeczność ISSA i bawmy się wspólnie z kolegami z innych krajów w kolejnym 2020 roku. Czekamy na Was!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.