Nowa strona PZŻ!

2012-05-22 10:53 www.pya.org.pl
Logo związku
Autor: www.pya.org.pl Logo związku

Witamy Państwa na nowej stronie Polskiego Związku Żeglarskiego www.pya.org.pl! Stworzyliśmy ją od zera, po to by była funkcjonalna, przejrzysta i zawsze aktualna - tym samym ciekawa i pomocna dla wszystkich odwiedzjących.

Nowa strona łączy wsobie zakres tematyczny dotychczasowych: głównejstrony PZŻ, podstrony komisji szkolenia - pyaszkolenie.org.pl, komisji śródlądowej – pyawodniacy.pl i sportu -polsailing.pl które w niedalekiej przyszłości zawieszą działalność.

Prostą nawigację pomiędzytematami zapewniają zakładki znajdujące się zawsze na górze strony. Dodatkowozadbaliśmy o to by na stronie PZŻ znalazło się miejsce dla tematyki morskiej oraz żeglarstwa osób niepełnosprawnych.

Na nowej stronieprzygotowaliśmy dla Państwa przejrzysty układ pól (boksów) tematycznych, główne z nich opisujemy poniżej:

AKTUALNOŚCI na stronie głównej wybrane wiadomości pojawiąsię w nagłówku – jak na portalu informacyjnym. Na podstronach „aktualności”dedykowane są zakresowi tematycznemu strony. Medal na Igrzyskach, finisz regatokołoziemskich czy regaty śródlądowe – najważniejsze wydarzenia dnia napierwszej strony.

KALENDARZ – Na stronie głównejkalendarz pokazuje wszystkie żeglarskie wydarzenia, a na podstronach wydarzeniaodpowiadające tematyce podstrony.

GALERIA – Oprócz zdjęć,zamieścimy filmy i video-relacje z regat sportowych, rekreacyjnych i imprezpromujących żeglarstwo w Polsce i polskie żeglarstwo na świecie.

POLSKIE ŻAGLOWCE – Nie mogłozabraknąć ich w projekcie nowej strony PZŻ. Przedstawiamy Państwu sztandarowejednostki pozostające w eksploatacji we współpracy z armatorami, oraz tehistoryczne, które przez dziesiątki lat były wizytówką Polski w portach całegoświata.

POLSCY ŻEGLARZE – W tym poluprzedstawimy Państwu i przybliżymy sylwetki polskich żeglarzy: olimpijczyków, samotników,podróżników i tych, których na zawsze będziemy pamiętać.

KLASY ŻEGLARSKIE – do współpracyw tym polu zaprosiliśmy polskie stowarzyszenia klas olimpijskich, morskich,turystycznych i rekreacyjnych – to pole obowiązkowe dla osób które chciałybyrozpocząć przygodę z żeglarstwem jednak nie wiedzą, która łódka jest dla nichnajlepsza.

AKTUALNIE PROWADZONE SZKOLENIA –z pomocą OZŻ-ów i licencjonowanych firm szkoleniowych zamierzamy prowadzić bazęszkoleń i egzaminów zarówno instruktorskich, jak i „na patenty”.

MAPA ŻEGLARZA – we współpracy zfirmą specjalizująca się w komponentach mapowych przygotowaliśmy mapę Polski,na której znajdziecie Państwo (mamy nadzieję!) wszystkie potrzebne żeglarzomadresy i kontakty. Narazie na mapie stopniowo wstawiamy punkty podstawowe –adresy WOPR, szpitale, stacje benzynowe, posterunki policji, latarnie morskie, mazurskiemaszty ostrzegawcze, oraz zabytki kultury i przyrody. W najbliższych dniach dofirm prowadzących działalność żeglarską roześlemy zaproszenie do współpracy izamieszczenia swojego adresu na mapie!

W łatwy sposóbtraficie Państwo również do działu MEDIA,z możliwymi do pobrania informacjami prasowymi, logotypami i zdjęciami naszychżeglarzy. Na głównej stronie zamieściliśmy zakładki kierujące do wszystkichinformacji związanych z PATENTAMI iREJESTRACJĄ JACHTÓW.

Pozostałe funkcjenowej strony PZŻ proponujemy odkryć samemu i podzielić się z nami swoją opiniąi uwagami na temat strony wysyłając email na adres [email protected] – na ten adres prosimywysyłać również swoje relacje, zdjęcia i pomysły na publikacje, które wypełniąstronę zgodnie z Państwa oczekiwaniami – ponieważ ta strona prowadzona jest dla wszystkich polskich żeglarzy i osóbinteresujących się tematyką żeglarską przez pracowników Polskiego ZwiązkuŻeglarskiego.

Za pomoc wprzygotowaniu i realizacji projektu dziękujemyfirmie ENDOTO S.C z Gdyni.

Prosimy Państwarównież o kilka dni wyrozumiałości… gdyby na przykład drobne rzeczy niedziałały lub miejscami nie było kompletnych treści. To pierwszy tak dużyprojekt internetowy w PZŻ, a zakres który sobie założyliśmy jest bardzo duży.

Zapraszamy doregularnych odwiedzin!

www.pya.org.pl

Zarząd i PracownicyPolskiego Związku Żeglarskiego

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.