Katalog "Jachty żaglowe i motorowe" 2020: 11 testów i 77 prezentacji

2020-01-10 15:19
Katalog Jachty żaglowe i motorowe 2020
Autor: redakcja "Żagli"

W tegorocznym katalogu przedstawiamy Państwu 11 testów oraz 77 prezentacji jachtów żaglowych i motorowych z polskich i światowych stoczni. Z całą pewnością będzie w czym wybierać! Każdy pasjonat sportów wodnych przed kupnem wymarzonej łódki długo i wnikliwie przegląda ofertę rynkową. Planując wakacyjny czarter także sprawdza jakie jednostki są do dyspozycji. Tworząc katalog, od wielu lat staramy się pomagać w takich wyborach.

Magazyn „Żagle” obchodził w 2019 roku 60-lecie istnienia, wydaliśmy także 700. numer! W ciągu kilkudziesięciu lat przetestowaliśmy i opisaliśmy na naszych łamach setki jachtów żaglowych i motorowych. Dominik Życki – szef działu techniki i Stanisław Iwiński – szef działu motorowodnego, testują jednostki dostępne na polskim rynku. Na ich ocenie można polegać, bo obaj są specjalistami najwyższej próby

Odwiedzając krajowe i międzynarodowe targi żeglarskie można zauważyć, że kondycja polskiego i światowego przemysłu jachtowego jest dobra. Choć niektóre stocznie redukują zatrudnienie i ograniczają produkcję, jest też sporo takich, które wciąż wprowadzają na rynek coraz to nowsze modele. Jednym słowem – bądźmy optymistami, branża jachtowa ma się dobrze!

Z całą pewnością każdy znajdzie w tym katalogu jednostkę odpowiadającą swoim potrzebom i wymaganiom. Wśród opisanych konstrukcji są jachty nominowane oraz nagradzane w prestiżowych międzynarodowych konkursach European Boat of the Year, Polish Boat of the Year i Best of Boats Award.

Życzymy przyjemnej lektury i trafnych wyborów!

Waldemar Heflich

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.