ISSA SAILING CAMP 2020: na dalekiej polskiej północy

2019-12-19 18:03 Materiał sponsorowany
ISSA SAILING CAMP 2020
Autor: mat. pras.

Ustalony został już nowy termin i miejsce obozu ISSA SAILING CAMP 2020. Po ubiegłorocznej edycji, gdzie gospodarzem był Kamień Pomorski, czas na północne Mazury. Na samej górze tej pięknej krainy, nieopodal Węgorzewa, młodzież z wielu krajów rozpocznie swoją wspólną przygodę z żeglarstwem. Bazą tej edycji będzie MIX PORT nad jeziorem MAMRY. To jeden z największych i bez wątpienia najpiękniejszych akwenów Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Wzorem lat ubiegłych na obóz może się zapisać każdy w wieku 16 - 20 lat kto zna język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Międzynarodowy charakter zgrupowania daje polskim uczestnikom niepowtarzalną okazję poznania kolegów i koleżanek m.in. z Rosji, Chin, Ukrainy czy Izraela.

Zakres szkolenia obejmuje program potrzebny do uzyskania certyfikatu Island Skipper. Kursanci zakwaterowani są na dużych, wygodnych, 33-stopowych na jachtach, na których również odbywają się zajęcia praktyczne. Każda jednostka posiada 3 oddzielne 2-osobowe kabiny i pełne wyposażenie. Na miejscu zagwarantowane jest pełne wyżywienie, które słynie tutaj z wyśmienitego smaku i ekologicznego pochodzenia. Podczas 14-dniowego pobytu w Ruskiej Wsi na uczestników czekają również liczne atrakcje. Zorganizowane będą m.in. konkursy, wycieczki, ogniska, zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych czy wreszcie regaty, wizyta w stoczni i szantowy koncert. Zabawa szykuje się więc pyszna.

Wszystkich chętnych do udziału w ISSA UNTERNATIONAL CAMP prosimy o kontakt z biurem wykonawczym ISSA w Polsce pod adresem : issa@sailingschools.org Czasu teoretycznie jeszcze dużo, ale ilość miejsc na zgrupowaniu ograniczona. Nie zwlekaj!

Więcej informacji na stronie: issa-schools.org

ISSA SAILING CAMP 2020
Autor: mat. pras. Link: Kliknij, żeby powiększyć plakat
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.