Click & Boat – nowy "Airbnb dla łodzi" kusi polskich miłośników żeglugi

2018-03-19 13:06

Wspaniała wiadomość dla żeglarzy: strona Click & Boat pojawiła się również w języku polskim. Oznacza to dostęp do ponad 23 tysięcy ofert łodzi w atrakcyjnych cenach i w najpiękniejszych miejscach na całym świecie. Platforma łączy posiadaczy łodzi i tych zainteresowanych czarterem.

Wyczekiwana platforma jest już dostępna na społeczności żeglarskiej

Click & Boat - Airbnb czarteru łodzi – pozwala wynająć łódź motorową, jacht żaglowy, katamaran, houseboat, łódź RIB (ponton) lub rower wodny bezpośrednio od właściciela. Dla posiadaczy wyżej wspomnianych rodzajów łodzi to oczywiście dodatkowy zysk i możliwość amortyzacji kosztów posiadania i magazynowania łodzi. Wynajmujący mogą cieszyć się tańszymi ofertami czarteru jachtów i łatwym dostępem do wielu ogłoszeń naraz. Dzięki Click & Boat wynajem łodzi staje się przyjazny dla ludzi, szerzej dostępny i o wiele prostszy. Bazując na tych samych założeniach co Airbnb, Click & Boat daje każdemu właścicielowi możliwość wynajęcia swojej łodzi przez bezpieczną, intuicyjną i przyjazną użytkownikowi platformę.

Click & Boat to 22 tys. łodzi dostępnych w 400-stu portach z 20-stu krajów, co czyni go światowym liderem czarteru jachtów online. W ciągu czterech lat swojej działalności, Click & Boat zaufało ponad 150 tysięcy żeglarzy z całego świata. Co więcej, François Gabart, francuski i rekordzista w rejsie non-stop dookoła świata, zainwestował w firmę swój kapitał, jak i również wiedzę i doświadczenie. Opublikował również ogłoszenia swoich dwóch łodzi, które są dostępne już dziś na stronie Click & Boat.

Click & Boat – Airbnb dla łodzi kusi polskich miłośników żeglugi
Autor: Click & Boat

Kolejny etap rozwoju międzynarodowego – Click & Boat wchodzi na polski rynek

Po wielkim sukcesie na 5-ciu europejskich rynkach we: Francji, Włoszech, Chorwacji, Hiszpanii, Niemczech i Wielkiej Brytanii, Click & Boat podjęło decyzję o rozpoczęciu działalności również na rynku polskim. Według danych przedstawionych w raporcie Warszawskiego Salonu Jachtowego 30 procent Polaków miało już styczność z żeglarstwem, a 15 procent polskich żeglarzy wybiera się w rejsy zagraniczne do krajów takich jak Chorwacja, Grecja, Hiszpania, czy też Włochy.

– Ze społecznością ponad 4,3 mln żeglarzy z patentem, Polska posiada bardzo duży potencjał dla firmy takiej jak Click & Boat. Dzięki możliwościom, które Click & Boat proponuje na swojej platformie, jesteśmy pewni, że Polacy będą usatysfakcjonowani różnorodnością i dopasowaniem ofert do ich potrzeb – potwierdza Jeremy Bismuth, współzałożyciel Click & Boat.

Click & Boat – Airbnb dla łodzi kusi polskich miłośników żeglugi
Autor: Click & Boat

O Click & Boat

Click & Boat jest platformą internetową, która pozwala wynająć łódź od osób prywatnych i od armatorów. Startup ten został założony w 2013 przez dwóch młodych francuskich przedsiębiorców: Edouarda Gorioux i Jérémy'ego Bismuth. Podczas licznych obserwacji łodzi zakotwiczonych w portach całej Europy zauważono, że są one używane tylko kilka razy w roku, co jest niezwykle kosztowne dla ich właścicieli. Stając się europejskim liderem w czarterze łodzi on-line, Click & Boat pozwala właścicielom nie tylko zwrot z inwestycji, jaką był zakup łodzi, ale również daje możliwość wynajmującym na czarter łodzi w bardziej atrakcyjnych cenach.

Jeśli Ty też jesteś chętny, aby wypróbować tę nową platformę, skontaktuj się bezpośrednio na maila: contact@clickandboat.com
Więcej informacji na https://www.clickandboat.com/pl

Click & Boat – Airbnb dla łodzi kusi polskich miłośników żeglugi
Autor: Click & Boat
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.