Aukcja WOŚP: Kurs żeglarski z wicemistrzem Europy w klasie TOPCAT K2

2020-01-17 10:22 Agata Tobys/mat. prasowe Topcat Polska

Siema! TOPCAT Polska serdecznie zaprasza do licytacji kursu na katamaranie TOPCAT z dwukrotnym i aktualnym V-ce mistrzem Europy, wielokrotnym mistrzem Polski Marianem Tobysem!

Link do aukcji: 

TUTAJ


Korzyści:

Nauka pływania na katamaranie jeszcze nigdy nie była tak łatwa jak dzisiaj. Kurs pozwala zdobyć podstawową wiedzę z zakresu budowy katamarana i teoretycznych podstaw żeglowania. Priorytetem przy korzystaniu z katamaranów jest bezpieczeństwo, do którego przykładamy największą uwagę.

Zajęcia składają się z części teoretycznej i praktycznej. W części praktycznej nauczymy się dobijania i odejścia, pływania na różnych halsach, ćwiczenia zwrotów, zatrzymania katamarana, manewrów podchodzenia do człowieka za burtą.

Uczestnictwo w kursie to dobry początek do odkrycia w sobie nowej pasji i przystąpienia do egzaminu na podstawowy certyfikat katamaranowy. Upoważnia on do pływania katamaranem na całym świecie.

Zobacz relację z relację z Catamaran Cup 2016 Zbąszyń - Mistrzostwa Polski Katamaranów TOPCAT i przekonaj się, że warto :)

Szczegóły oferty:

Szkolenie trwa 9 godzin i przy użyciu katamaranu TOPCAT
Szkolenie odbędzie się przy plaży miejskiej zlokalizowanej w miejscowości Zbąszyń
Możliwość uczestnictwa 2 osób
Voucher będzie ważny w terminie uzgodnionym z klientem
Dojazd i koszty związane z zakwaterowaniem oraz ubiór we własnym zakresie
Osoba prowadząca:

Marian Tobys

Licencjonowany instruktor katamaraningu z wieloletnim doświadzeniem. Członek Zrzeszenia Niemieckich Szkół Sportów Wodnych VDS.  Z synem Mateuszem aktualni V-ce Mistrzowie Europy w klasie katamaranów TOPCAT K2.Wielokrotny Mistrz Polski klasy TOPCAT K2. W europejskim rankingu katamaranów TOPCAT K2 INTERNATIONAL TOPCAT CLASS ASSOCIATION  2018 ( ITCA ) ciągle w czołówce.

Człowiek o wielkim sercu, który pomimo przeciwności losu i amputacji nogi  w 2016 roku nie zaprzestał w realizowaniu pasji związanej z żeglarstwem i chęci pomagania innym. Marian wie jak ważna jest pomoc ta otrzymywana w postaci m.in. niezbędnej protezy i ta którą może dzielić z innymi czego dowodem jest ta aukcja charytatywna. Chęć pomagania innym motywuje go do jeszcze większego działania i potęguje w nim silną wolę. Marian bardzo liczy, że to wszystko wspólnie z determinacją i dopingiem najbliższych pomogą mu zdobyć upragniony złoty medal na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy (2020) rozegranych w Polsce nad jeziorem Turawskim.


Kontakt:

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail

Marian Tobys 

+48 604 091 592
topcat@post.pl
https://www.facebook.com/mariantobystopcatpolska/videos/698771307323412/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.