CoolDown DOUBLE: ostatnie pełnomorskie regaty w sezonie

2018-09-15 1:32
CoolDown DOUBLE
Autor: materiały prasowe organizatorów

W sobotę 29 września, w samo południe wystartują ostatnie w tym roku pełnomorskie regaty załóg dwuosobowych CoolDown DOUBLE. Ponad 100 mil morskich szybkiej żeglugi na zapewni sporo emocji, zarówno zawodnikom rywalizującym o jak najlepszą pozycję w rankingu żeglarzy morskich OS Racing, jak i kibicom, którzy będą mieli okazję oglądać przygotowania do wyścigu w gdyńskiej marinie już od piątku po południu.

Z bliska zobaczyć jachty "w akcji" będzie można od ok. 11:30, kiedy wszyscy uczestnicy zaprezentują się na akwenie startowym przy Akwarium Gdyńskim. Pół godziny później tuż przy nabrzeżu nastąpi start regat.

Trasa wyścigu będzie przebiegała wokół Półwyspu Helskiego do Władysławowa i z powrotem. Jeśli wiatr dopisze, pierwsze jednostki spodziewane są na mecie w niedzielę przed południem, a o 18:00 zaplanowano w Marinie Gdynia ceremonię zakończenia regat i wręczenia nagród.

Można się jeszcze zgłosić do regat - niezbędne informacje można znaleźć w Zawiadomieniu o Regatach, dostępnym na www.doublehanded.gdynia.pl.

Organizatorzy regat zapraszają do śledzenia przebiegu regat w internecie - na stronie www.doublehanded.gdynia.pl oraz facebooku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.