Zagle.se.pl » Aktualności » Targi dobiegły końca. Zobacz zdjęcia z ostatniego dnia

Targi dobiegły końca. Zobacz zdjęcia z ostatniego dnia

W niedzielę 19 marca w Centrum MT Polska przy ul. Marsa zakończyła się kolejna edycja targów Wiatr i Woda. Ostatniego dnia na scenie głównej pojawili się przedstawiciele żeglarskiej reprezentacji Polski na czele z Piotrem Myszką, który po raz drugi w karierze uhonorowany został Nagrodą im. Leonida Teligi.

Ostatni dzień targów rozpoczęła prezentacja najważniejszych imprez żeglarskich, które w nadchodzącym sezonie zawitają do Trójmiasta. Szczególną uwagę poświęcono zaplanowanym na lipiec mistrzostwom Europy ORC, nad którymi patronat medialny objął magazyn "Żagle".

Na temat:

O pierwszych treningach w nowym sezonie i planach przygotowań do igrzysk olimpijskich w Tokio opowiedzieli z kolei trener Paweł Kowalski oraz zawodnicy – Agnieszka Skrzypulec i Irmina Mrózek-Gliszczyńska, Piotr Myszka, Paweł Tarnowski, Piotr Kula, Paweł Kołodziński i Dominik Buksak. W 2017 roku biało-czerwoni szykują się m.in. do rekonesansu olimpijskiego w Zatoce Enoshima.

targi

Najważniejszym wydarzeniem czwartego dnia targów było tradycyjnie już wręczenie Nagród im. Leonida Teligi. Zaprojektowany w 1970 roku medal odebrali Ewa Skut, Piotr Myszka oraz organizatorzy Nagrody "Przyjazny Brzeg".

Na zakończenie niedzielnych wydarzeń "blachę" magazynu "Żagle" za Regaty Roku odebrali organizatorzy rozgrywanych w ramach Pucharu Polski Jachtów Kabinowych Regat "Na Powitanie Wakacji" o Puchar Starosty Słupeckiego – Kosewo 2016.

WiW

Targi Wiatr i Woda w Warszawie przeszły do historii. Ale już teraz zapraszamy na kolejne – lipcowe targi na wodzie w Marinie Gdynia (27-30 lipca 2017). Bądźcie z nami!

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?