Zagle.se.pl » Aktualności » Zlot żaglowców z magazynem ŻAGLE! Sprawdź plan

Zlot żaglowców z magazynem ŻAGLE! Sprawdź plan

Cisne Branco
Autor: materiały prasowe
Cisne Branco
Przy szczecińskich bulwarach rozpoczął się finał regat The Tall Ships Races. Na zlocie wielkich  żaglowców nie mogło zabraknąć magazynu ŻAGLE! Podczas czterech najbliższych dni na bieżąco relacjonować będziemy wszystko to, co będzie się działo w Szczecinie.

W nocy z czwartku na piątek przy Nabrzeżu Wieleckim zacumowała pierwsza jednostka tegorocznego zlotu –  estoński jacht "ST IV". Przy Nabrzeżu Starówka na Łasztowni rano pojawił się za to "Tre Kronor of Stockholm", do którego w południe przy Nabrzeżu Pasażerskim dołączył "Cisne Branco". Kolejne jednostki powoli zmierzają do Szczecina. W najbliższym czasie spodziewane są "Shabab Oman II" oraz "Dar Młodzieży".

W trakcie zlotowego weekendu na stronie ŻAGLE.SE.PL prezentować będziemy sylwetki wszystkich jednostek klasy A oraz najważniejszych bohaterów zlotu, czyli polskie żaglowce klas A i B.

Wyposażeni w taką wiedzę oraz sierpniowy numer ŻAGLI będziecie mogli ruszyć na bulwary zbierać tradycyjne pieczątki na specjalnie przygotowanych stronach (patrz zdjęcie poniżej).

Pieczątki TTSR

Zapraszamy także na nasz profil facebookowy, na którym pojawiać się będą zdjęcia i filmy ze Szczecina oraz gość specjalny – w sobotę ok. godz. 16 zapraszamy na rozmowę na żywo z Prezydentem Słupska, Robertem Biedroniem.

Finał The Tall Ships Races trwa. Bądźcie z nami!

Na temat:

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?