Zagle.se.pl » Aktualności » Zgłoszenia do konkursu Land Rover Jacht Roku 2018 w Polsce!

Zgłoszenia do konkursu Land Rover Jacht Roku 2018 w Polsce!

Logo Land Rover Jacht Roku
Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do 8. edycji konkursu Land Rover Jacht Roku 2018 w Polsce. Zapraszamy polskie stocznie jachtowe, indywidualnych producentów oraz importerów i dealerów marek zagranicznych do zgłaszania produkowanych bądź importowanych przez was jachtów, które wprowadzone zostały (bądź będą wprowadzone) na polski rynek w sezonie 2017. Zgłoszenia przyjmujemy w jednej z sześciu kategorii.

Oto kategorie, w których przyznajemy nagrody:

Jachty Żaglowe do 7,5 m długości
Jachty Żaglowe powyżej 7,5 m długości
Jachty Żaglowe Specjalne
Jachty Motorowe do 9 m. długości
Jachty Motorowe powyżej 9 m. długości
Jachty Motorowe Specjalne (w tym także skutery wodne)

W pierwszym etapie wybierzemy na podstawie zdjęć, planów, renderingów i innych dostępnych informacji maksymalnie po trzy konstrukcje w każdej z tych kategorii - otrzymają one status nominowanych. Wyniki nominacji ogłosimy podczas wieczoru wystawców na „Targach Wiatr i Woda – na wodzie” w Gdyni, które odbędą się w dniach 27-30 lipca 2017 r.

W drugim etapie konkursu, już po dokładnych testach każdej z nominowanych konstrukcji, wybierzemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach oraz Jachtowego Konstruktora Roku 2017. Wyniki konkursu ogłosimy 1 stycznia 2018 roku na serwisie www.zagle.com.pl. Uroczyste wręczenie symbolicznych statuetek odbędzie się na scenie Targów Wiatr i Woda w Warszawie w 2018 r.

Prosimy przy tym o zapoznanie się z załączonym REGULAMINEM. Zwracamy uwagę szczególnie na to, że:

- producent lub importer może zgłosić jeden jacht z KAŻDEJ Z OFEROWANYCH przez siebie marek w jednej kategorii
- jeśli jacht otrzyma status "nominowany", zgłaszający zobowiązuje się udostępnić jacht w wyznaczonym przez Jury miejscu (zwyczajowo są to polskie akweny, targi Wiatr i Woda w Gdyni, targi Sportów Wodnych w Strandzie w Giżycku), bądź pokryć koszty wyjazdy jury na sprawdzenie i przetestowanie jednostki za granicą.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną. Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko zgłaszającego
- reprezentowaną firmę
- nazwę jachtu
- kategorię, w której ma zostać zgłoszony

Zgłoszenia można składać także telefonicznie. W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Prosimy także o potwierdzenie, jeśli nie zamierzacie Państwo brać udziału w tegorocznej edycji konkursu.

Ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń to 7 lipca 2017 r., ale w miarę możliwości prosimy o jak najszybsze ich przysyłanie.

Z żeglarskim pozdrowieniem

Sekretarz jury konkursu Land Rover Jacht Roku w Polsce
Dominik Życki

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?