Zagle.se.pl » Aktualności » LATO Z ŻAGLAMI 2017: ostatni dzień na wypełnienie ankiety!

LATO Z ŻAGLAMI 2017: ostatni dzień na wypełnienie ankiety!

Mikołajki
Autor: Henryk Mieszkowski
Mikołajki
Trwa zbieranie danych do kolejnej edycji ankiety "Lato z ŻAGLAMI", prezentującej przystanie i porty żeglarskie w Polsce. Zostanie ona opublikowana już w MAJOWYM wydaniu "Żagli". Nieprzekraczalny termin wypełniania ankiet mija 15 marca 2017 r.

Ponieważ akcję tę prowadzimy od lat, dysponujemy bazą kilkuset miejsc, gdzie można zacumować nasz jacht. Zachęcamy właścicieli i zarządzających portami i przystaniami na terenie całej Polski do wypełnienia naszych ankiet on-line na naszym portalu, zamieszczonych pod zakładką "Lato z ŻAGLAMI 2017" ---> http://zagle.se.pl/mariny/.

Wzorem poprzedniego roku, aby uprościć zainteresowanym to zadanie, proponujemy, by dokonać wyłącznie aktualizacji zeszłorocznych danych. Oznacza to, że oprócz wpisania nazwy i adresu przystani trzeba wypełnić tylko te rubryki, w których zmieniły się jakieś dane. W przeciwnym przypadku – uznając, że zmian nie ma – opublikujemy informację w jej zeszłorocznej wersji. Oczywiście nowo powstałe lub pierwszy raz zgłaszające się przystanie muszą wypełnić CAŁY formularz!

Ujęte w naszym zestawieniu przystanie otrzymają certyfikaty "Żagli" z proporcjonalną do wachlarza proponowanych usług liczbą gwiazdek.

Nieprzekraczalny termin wypełniania ankiet mija 15 marca 2017 roku!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? POLUB ŻAGLE NA FACEBOOKU

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA - NAJCIEKAWSZE INFORMACJE DOSTANIESZ OD NAS MAILOWO

Na temat:

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?