Zagle.se.pl » Aktualności » Lato z Żaglami 2016: ANKIETA - spis przystani

Lato z Żaglami 2016: ANKIETA - spis przystani

Lato z Żaglami 2016
Zbieramy dane do kolejnej edycji ankiety „Lato z ŻAGLAMI”, prezentującej przystanie i porty żeglarskie w Polsce. Zostanie ona opublikowana w MAJOWYM wydaniu „Żagli”.

UWAGA! Przesyłać można już tylko ankiety w formie PDF na adres zagle@grupazpr.pl!

Ponieważ akcję tę prowadzimy od lat, dysponujemy bazą kilkuset miejsc, gdzie można zacumować nasz jacht. Zachęcamy właścicieli i zarządzających portami i przystaniami na terenie całej Polski do wypełnienia naszych ankiet on-line, zamieszczonych pod zakładką „Lato z ŻAGLAMI” na naszej stronie.

W tym roku jednak, aby uprościć to zadanie, proponujemy, by dokonać wyłącznie aktualizacji zeszłorocznych danych. Oznacza to, żeoprócz wpisania nazwy i adresu przystani trzeba wypełnić tylko te rubryki, w których zmieniły się jakieś dane. To ważne, bo w przeciwnym przypadku – uznając, że zmian nie ma - opublikujemy informację w jej zeszłorocznej wersji.

Oczywiście nowe przystanie muszą wypełnić CAŁY formularz!

Zachęcamy raz jeszcze do współpracy – to wszak ogólnopolska promocja miejsc przyjaznych żeglarzom. Poza tym ujęte w naszym zestawieniu przystanie otrzymają certyfikaty „Żagli” z proporcjonalną do wachlarza proponowanych usług liczbą gwiazdek.

Nieprzekraczalny termin wypełniania ankiet to 15 marca 2016 rok! 

Ankietę wypełnić można pod tym linkiem: http://www.zagle.com.pl/mariny/

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? POLUB ŻAGLE NA FACEBOOKU

OBSERWUJ NAS NA TWITTERZE

Na temat:

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?