Zagle.se.pl » Aktualności » Lato z Żaglami 2015. Trwa tradycyjny spis przystani

Lato z Żaglami 2015. Trwa tradycyjny spis przystani

Lato z żaglami
Autor: Henryk Mieszkowski
Lato z żaglami
Już po raz 26 redakcja miesięcznika "Żagle", obchodzącego w 2015 roku 56. urodziny, zbiera informacje do publikowanego w czerwcowym numerze spisu przystani „LATO Z ŻAGLAMI”.

Jak wynika z nadchodzących do nas informacji, raport ten jest bardzo ceniony przez liczne grono wodniaków oraz samorządowców. Gospodarze, właściciele przystani i samorządy lokalne, widzą w nim możliwość promocji siebie oraz swoich regionów. Dzięki porównaniu z innymi przystaniami, systematycznie podnosi się standard usług. Pomocna jest także redakcyjna ocena w postaci gwiazdek, którą przyznajemy na podstawie składanych w ankietach informacji. Od żeglarzy odbieramy wiele ocen obiektów, które odwiedzili dzięki naszej publikacji. Najczęściej są one pozytywne, choć zdarzają się na szczęście rzadko, także uzasadnione głosy krytyczne.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? POLUB ŻAGLE NA FACEBOOKU

Zachęcamy zatem kierowników przystani, które spełniają co najmniej podstawowe warunki obsługi turystycznej, do skorzystania z naszej propozycji. Prezentacja przystani w raporcie „LATO Z ŻAGLAMI” jest bezpłatna. Zgłoszenia wyłącznie w formie on-line (elektronicznej) lub pisemnej należy przekazywać do redakcji do dnia 28 lutego 2015 r. Pocztą elektroniczną (e-mail) prosimy przysyłać zeskanowane ankiety dostępne powyżej w formacie pdf. Dla ułatwienia współpracy prosimy wtedy o podawanie swoich danych kontaktowych. Zachęcamy jednak do wypełniania odpowiednich ankiet (śródlądowej lub morskiej) w formacie on-line - to najprostszy i najszybszy sposób zgłoszenia przystani.

KLIKNIJ I ZGŁOŚ PRZYSTAŃ

Na temat:

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?