Zagle.se.pl » Aktualności » Klasa 505 zagra razem z WOŚP

Klasa 505 zagra razem z WOŚP

Klasa 505 zagra razem z WOŚP
Do największej w Polsce zbiórki pieniędzy na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów włączyli się żeglarze. Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 wystawiło na charytatywnej aukcji indywidualny trening z aktualnymi Mistrzami Polski.

Licytować można jeszcze przez kilka dni. Aukcja zakończy się 18 sierpnia, czyli 3 dni po 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Wielu naszych żeglarzy wspiera WOŚP indywidualnie, pewnego dnia ktoś rzucił pomysł, aby zrobić coś fajnego razem, co wesprze tę szlachetną inicjatywę – mówi Przemek Zagórski, prezes klasy 505 w Polsce. – Pomysły były różne, ale stanęło na tym, że zrobimy specjalny „uszyty na miarę” trening regatowy dla osoby, która zaproponuję największą kwotę na rzecz WOŚP.

Na temat:

Trening - w dowolnym, ustalonym ze zwycięzcą terminie poprowadzą aktualni Mistrzowie Polski, bracia Bartek i Karol Milewscy. Zapewniają, że przebieg szkolenia będzie w pełni dostosowany do umiejętności żeglarskich kursanta.

- To jasne, że co innego będziemy chcieli pokazać osobie, która ściga się w innej klasie i postanowi „liznąć” nieco 505-ki, a zupełnie inaczej potraktujemy kogoś, kto stawia dopiero pierwsze kroki w żeglarstwie – tłumaczy Bartek Milewski, załogant POL 9170. – W każdym przypadku gwarantujemy dużo dobrych emocji i wspólnej zabawy na wodzie. Nikt nie będzie rozczarowany.

Aukcja ruszyła kilka dni temu, licytacja zaczęła się od symbolicznych 5,05 zł. W tej chwili, najwyższa oferta wynosi równe 505 złotych.

Link do aukcji
http://aukcje.wosp.org.pl/trening-regatowy-z-mistrzami-polski-klasy-505-i4021913

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?