Zagle.se.pl » Aktualności » Katalog "Jachty żaglowe i motorowe 2017" w sprzedaży!

Katalog "Jachty żaglowe i motorowe 2017" w sprzedaży!

Katalog 2017
Jak co roku oddajemy w Wasze ręce katalog "Jachty Żaglowe i Motorowe", w którym publikujemy testy i prezentacje jednostek dostępnych na polskim rynku. Są wśród nich także laureaci naszego konkursu "Jacht Roku w Polsce" i innych międzynarodowych wyróżnień. Katalog w sprzedaży od 29 grudnia. Przejemnej lektury!

W ciągu ostatnich kilkunastu lat dostępność jachtów żaglowych i motorowych na polskim rynku wzrosła wielokrotnie. Obok krajowych producentów pojawili się dealerzy wielu zagranicznych stoczni. Dzięki temu oferta handlowa w Polsce nie obejmuje jedynie importowanych używanych łódek, ale dostępne są również rynkowe nowości i premierowe modele wielu renomowanych producentów. Na warszawskich targach "Wiatr i Woda", na gdyńskich "Wiatr i Woda na wodzie", a także od tego roku na Śląskich Targach "Wiatr i Woda" w Katowicach, możemy z radością odnotować obecność kolejnych niezwykle ciekawych jachtów, dostępnych dla krajowego odbiorcy. Generalnie jest w czym wybierać! Nawet najbardziej wybredni i rozkapryszeni armatorzy znajdą coś dla siebie!

Grupy testowe, kierowane przed Dominika Życkiego i Stanisława Iwińskiego, miały okazję zbadać i ocenić wiele bardzo ciekawych jachtów. Z całą pewnością lektura katalogu pomoże Wam zapoznać się z ich różnymi typami, parametrami, wyposażeniem i walorami nautycznymi. Dzięki testom i prezentacjom łatwiej będzie wybrać odpowiedni jacht, dostosowany do naszych potrzeb, zasobów finansowych, przyszłych akwenów i liczby osób, które będą z nami żeglować. Nic – tylko wybierać i podjąć przemyślaną decyzję!
Przyjemnej lektury!

Waldemar Heflich
Redaktor Naczelny

Katalog 2017
udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?