Zagle.se.pl » Aktualności » TYLKO U NAS: weekendowe TRANSMISJE z targów Wiatr i Woda w Warszawie!

TYLKO U NAS: weekendowe TRANSMISJE z targów Wiatr i Woda w Warszawie!

Zapraszamy do śledzenia transmisji z najciekawszych wydarzeń targów Wiatr i Woda. Po raz pierwszy w historii na fejsbukowym profilu Żagli ralacjonować będziemy na żywo ceremonie wręczenia najważniejszych nagród żeglarskich, prezentacje oraz rozmowy z gośćmi imprezy trwającej od czwartku do niedzieli w Warszawie. Bądźcie z nami!

W czwartek 16 marca tuż po otwarciu targów WIATR I WODA w Warszawie wręczono nagrody siódmej edycji konkursu Leatherman Jacht Roku 2017 w Polsce. Uroczystą ceremonię uświetnił swoją obecnością prezydent Bronisław Komorowski.

Na kolejne dni imprezy, poza stałą wystawą najnowocześniejszych, najciekawszych i najpopularniejszych jachtów żaglowych, motorowych oraz osprzętu żeglarskiego, zaplanowano szereg wydarzeń na scenie głównej targów.

Po raz pierwszy w historii będziemy je relacjonować na żywo. W sobotę na nasz profil na facebooku zapraszamy na prezentację sierpniowego zlotu żaglowców The Tall Ships Races w Szczecinie, którą poprowadzi Jerzy Raducha.

W niedzielę, w dniu zakończenia targów, zapraszamy na prezentację laureatów nagrody Rejs Roku oraz spotkanie z Szymonem Kuczyńskim zdobywcą "Srebrnego Sekstantu" za samotny rejs dookoła świata. Transmitować będziemy też wręczenie nagród im. Leonida Teligi za rok 2016.

Plan transmisji z targów Wiatr i Woda w Warszawie:

sobota, 18 marca, godz. 14:30 –  The Tall Ships Races Szczecin 2017: prezentacja tegorocznego zlotu żaglowców w Szczecinie

niedziela, 19 marca, godz. 12:00 –  Rejs Roku 2016: prezentacja laureatów nagrody oraz spotkanie z Szymonem Kuczyńskim

niedziela, 19 marca, godz. 13:00Wręczenie nagród Magazynu "Żagle" im. Leonida Teligi za rok 2016

Na wszystkie transmisje zapraszamy na nasz profil na facebooku ---> KLIKNIJ TUTAJ

Na temat:

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?