Zagle.se.pl » Aktualności » II Śląskie Targi WIATR I WODA: spotkajmy się w Katowicach!

II Śląskie Targi WIATR I WODA: spotkajmy się w Katowicach!

W dniach 10-12 listopada 2017 roku zapraszamy wszystkich miłośników sportów wodnych do Katowic na drugą edycję Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny podziwiać będziemy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, położonym w samym sercu Katowic.

Zeszłoroczna, premierowa edycja Targów w Katowicach zyskała duże uznanie zarówno wśród wystawców jak i wśród publiczności imprezy. Łącznie swoją ofertę na I Śląskich Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2016 zaprezentowało blisko 200 wystawców a wielu z nich znalazło na Targach klientów zainteresowanych ich ofertą.

Na Targach obecne były największe polskie stocznie m. in.: Galeon, Delphia Yachts, Parker Poland, Balt Yacht, Northman, Dalpol, Antila, Mariner Yacht czy Eskapader. Dopisali także importerzy zagranicznych marek łodzi i jachtów: Power Boats Poland, Astex, M&YC, Dobre Jachty, Dedi Marine, Skyboat, Marinero, Yachts & Yachting. W targowej ofercie były także pontony, RIBy, skutery wodne, akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronikę jachtową, oferta producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej oraz regionów turystycznych.  

Śląsk od dawna jest jednym z najsilniejszych i najaktywniejszych okręgów żeglarskich w Polsce. Historia żeglarstwa na Śląsku sięga wczesnych lat dwudziestych minionego stulecia a obecnie Śląsk stał się prawdziwym zagłębiem amatorów sportów wodnych, których przybywa z każdym rokiem. Stale rozbudowuje się oferta szkoleniowa a w wielu śląskich rodzinach żeglarstwo stało się sportem wielopokoleniowym. Uprawiających sporty wodne Ślązaków spotkać można zarówno na śródlądziu jaki i na wodach na całym Świecie. Jest ro region stale rozwijający się i dający duże możliwości rozwoju Targów w przyszłości.  

Dodatkowym atutem Targów jest lokalizacja imprezy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, które oferuje użytkownikom niespotykany dotąd w Polsce standard. Nowoczesny, o unikalnej architekturze, a przy tym przyjazny i funkcjonalny obiekt, zlokalizowany w centrum Katowic w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka, doskonale skomunikowany, od strony technicznej spełniający wszelkie wymogi niezbędne do organizacji targów na najwyższym, światowym poziomie. Ogromną zaletą obiektu jest duża brama wjazdowa do obiektu, dająca możliwość zaprezentowania w hali nawet największych jachtów i łodzi. Zalety Międzynarodowego Centrum Targowego w Katowicach są nie do przecenienia, a jego jakość, wspaniałą infrastrukturę, nowoczesne rozwiązania technologiczne, funkcjonalność i estetykę docenili wszyscy wystawcy zeszłorocznej edycji Targów.

Już dziś zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji imprezy!
10 -12 listopada 2017
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Więcej informacji: www.wiatriwoda.pl

Na temat:

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?