Zagle.se.pl » Aktualności » Trwa konkurs na statuetkę Mistrzostw Europy ORC Gdańsk 2017

Trwa konkurs na statuetkę Mistrzostw Europy ORC Gdańsk 2017

Konkurs na statuetkę Mistrzostw Europy ORC
Autor: materiały prasowe
Konkurs na statuetkę Mistrzostw Europy ORC
Celem konkursu jest stworzenie modelu statuetki European Championship ORC Gdańsk 2017, która będzie nagrodą w Żeglarskich Mistrzostwach Europy ORC. Zawody odbędą się w dniach od 21 do 29 lipca w stolicy województwa pomorskiego.

Model statuetki powinien podkreślać charakter Żeglarskich Mistrzostw Europy, które po raz pierwszy są organizowane w Polsce, nawiązywać do historii polskiego żeglarstwa morskiego, a także odnosić się do miasta Gdańsk lub zawierać element polskiej kultury i dziedzictwa narodowego.

Organizatorem konkursu jest Pomorski Związek Żeglarski wraz z Polską Grupą Odlewniczą S.A. Nagrodą główną dla zwycięskiego projektu jest 3000 złotych, ufundowane przez Polską Grupę Odlewniczą S.A. Konkurs potrwa do 30 kwietnia, a zwycięski projekt zostanie wybrany do 15 maja tego roku. O wyłonieniu laureatów zadecyduje jury składające się z autorytetów polskich uczelni artystycznych.

Konkurs skierowany jest do pełnoletnich uczniów szkół plastycznych, studentów lub absolwentów polskich uczelni wyższych, w szczególności kierunków rzeźby, wzornictwa, form przemysłowych, projektowania, architektury itp. Prace konkursowe można zgłaszać indywidualnie lub zespołowo.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA - NAJCIEKAWSZE INFORMACJE DOSTANIESZ OD NAS MAILOWO

Na temat:

Konkurs na statuetkę

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?