Zagle.se.pl » Jachty Motorowe » Włoska stocznia Arcadia stworzyła superjacht A100

Włoska stocznia Arcadia stworzyła superjacht A100

A100 to kolejny produkt neapolitańskiej stoczni, który będzie mógł trafić w ręce miłośników morskich przygód. Nowy superjacht przyciąga wzrok w stronę aluminiowego balkonu, gościom będzie pozwalał cieszyć się przestrzenią, oferuje też niezwykłą możliwość kontaktu z naturą.

Najnowsza zabawka włoskiego producenta ma kadłub długości 31 metrów, waży ponad 200 ton, a przy takich parametrach dużo miejsca na pokładzie. Zwykle to dłuższe jednostki mają taką masę, w tym wypadku jest jednak inaczej.

W salonie A100 znajdują się otwierane szyby. Wzdłuż boków tworzą one 50 metrów kwadratowych szklanej powierzchni. Przy ładnej pogodzie goście mogą usiąść na kanapie i poczuć morską bryzę.

Do zamówienia są dwie wersje jachtów, z czterema lub pięcioma kabinami, by spełnić potrzeby i wymagania każdego indywidualnego właściciela. Większa wersja posiada pokój rodzinny o powierzchni 30 metrów kwadratowych. Pozostałe przy przesunięciu bocznych drzwi  tworzą ogromne patio.

Na temat:

Długie prace nad nowym produktem pozwoliły dopasować sposób prowadzenia na wodzie do indywidualnych potrzeb. Producenci twierdzą, że dołożono wszelkich starań aby wytłumić hałas. Sprawne działanie silnika ma gwarantować zmniejszenie zużycia paliwa i kosztów eksploatacji w porównaniu do jachtów o podobnych wymiarach. A100 osiąga prędkość 18 węzłów. Przy obniżeniu jej do 14 węzłów pobór paliwa spada poniżej 150 litrów na godzinę.

Jacht wyposażony jest w panel solarny, który ma 50 metrów kwadratowych. Pobrana moc wystarcza do zasilenia większości urządzeń elektrycznych, takich jak lodówka, pompa wodna, światła a jednocześnie daje możliwość naładowania akumulatorów.

Jacht A100 oferuje:

- funkcjonalny design, przyjazny dla środowiska
- podwójne szyby, które są wykorzystywane przy poborze energii słonecznej
- hydrodynamiczny kadłub umożliwiający ekonomiczne używanie silnika

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO? POLUB ŻAGLE NA FACEBOOKU

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA - NAJCIEKAWSZE INFORMACJE DOSTANIESZ OD NAS MAILOWO

 

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?