Zagle.se.pl » Jachty Motorowe » Vertige S501 osiąga świetne wyniki

Vertige S501 osiąga świetne wyniki

Vertige S501
Autor: materiały prasowe
Vertige S501
TANKOA znana włoska stocznia z wieloletnią tradycją poinformowała, że pierwsze wyniki nowego modelu S501 M/Y Vertige na morskiej trasie pozytywnie zaskakują.

Edoardo Ratto, Dyrektor Generalny Tankoa Yachts stwierdził, że pierwsze testy morskie, trwające około ośmiu godzin, były bardzo zadowalające. Vertige osiągnął maksymalną prędkość 16,5 węzła przy sześćdziesięcioprocentowym obciążeniu (około 33 000 litrów paliwa i ponad 20 000 litrów wody). S501 ma zasięg ponad 5000 mil morskich przy 12 węzłach prędkości, co naprawdę czyni różnicę podczas przejazdu. W kabinie właściciela i kabinie Vip, poziomy nie przekraczały 50 decybeli. 

Podczas pierwszych tras, przy wykonywaniu manewrów zgodnie z międzynarodowymi standardami, potwierdzono że Vertige jest bardzo sterowny. Nawet jeśli stabilizatory nie były włączone, jacht wykazał doskonałą stabilność. Projekt S501 znacznie przekroczył nawet najbardziej optymistyczne oczekiwania stoczni i w efekcie łączy w sobie wysoki standard budowy z odpowiednią zdaniem firmy jakością organizacji sprzedaży i marketingu.

Konstrukcja została starannie przygotowana przez inżyniera budownictwa Alberta McIlroy’a. Wcześniej był on odpowiedzialny za nadzorowanie budowy wielu jachtów na całym świecie, głównie w Europie Północnej. O pracach na pokładzie S501, McIlroy stwierdził, że podążał śladami pierwszego swojego projektu dla TANKOI czyli Suerte.

Dzięki S501 stocznia poprawiła zarządzanie swoim harmonogramem i procesy operacyjne. Nie tylko szybkość pracy i produktywność w Tankoa są lepsze, ale plan produkcyjny jest realizowany z chirurgiczną precyzją.

Vertige S501 z włoskiej stoczni TANKOA

Na temat:

S501 oferuje:

apartament główny wyposażony w dwa rozkładane boczne tarasy
apartament dla VIP-ów
dwie kabiny dla gości na niższym pokładzie.
gigantyczny pokład na rufie i most wiszący
okna od podłogi do sufitu w głównym salonie z wyciętymi narożami zapewniające świetny widok
garaż
salon telewizyjny na górnym tarasie z barem
górny pokład zewnętrzny ze stołem dla 14 osób i rozkładaną kanapą
klub plażowy

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?