Zagle.se.pl » Jachty Motorowe » "Bugatti Niniette 66" połączy w sobie ogień i wodę

"Bugatti Niniette 66" połączy w sobie ogień i wodę

Bugatti, francuska marka specjalizująca się w produkcji szybkich i ekskluzywnych samochodów sportowych, we współpracy z inną tamtejszą firmą, Palmer Johnson zaprezentowała, wizualizację "Bugatti Niniette 66". Ekskluzywny, sportowy jacht będzie tworzony w różnych wersjach, najmniejsza ma mieć 50 stóp, a największa 80. Jednostka będzie mogła się rozpędzić do 44 węzłów. Wyróżni ją też fakt, że na pokładzie będzie można zrobić... ognisko.

Przy tworzeniu "Bugatti Niniette 66" do produkcji kadłuba szeroko wykorzystano włókno węglowe, a prace nad konstrukcją były dość drobiazgowe, co zaowocowało dużą stabilnością. Jacht ma duży, otwarty pokład, który jest wykonany z niebieskiego drewna dębowego, co dodaje kunsztu. Na dolnej części pokładu znajduje się jacuzzi i dwa fotele, a pomiędzy nimi jest palenisko, gdzie można przygotować np. szaszłyki z grilla.

Pod pokładem dwudziestometrowego jachtu znajduje się olbrzymi salon z wygiętą w łuk sofą, barem, oraz wielkim telewizorem, kuchnią i toaletą, a także sypialnią z łożem o królewskich rozmiarach i łazienką z prysznicem.

Na temat:

"Bugatti Niniette 66" przypomina sportowe samochody produkowane przez firmę. To śmiały projekt od którego bije szyk i elegancja charakterystyczne dla francuskiej marki.

Bugatti

Jacht jest inspirowany i utrzymany dokładnie w kolorystyce supersamochodu Bugatti Chiron z 2016 roku. To jedno z najszybszych aut świata, które może rozwinąć prędkość do 400 kilometrów na godzinę i kosztuje około 10 milionów złotych. Za podobną cenę można kupić "Bugatti Niniette 66". Nazwa jest nieprzypadkowa, powstanie bowiem tylko 66 egzemplarzy tego jachtu. Dostawa ma się rozpocząć w maju przyszłego roku.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA - NAJCIEKAWSZE INFORMACJE DOSTANIESZ OD NAS MAILOWO

udostępnij
udostępnij
udostępnij
wydrukuj
Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?