Zagle.se.pl » Mariny

LATO Z ŻAGLAMI 2017

 

PRZYSTANIE MORSKIE
PDF
ON-LINE

 

PRZYSTANIE ŚRÓDLĄDOWE
 PDF
ON-LINE

 

 

 

 

Ponieważ akcję tę prowadzimy od lat, dysponujemy bazą kilkuset miejsc, gdzie można zacumować nasz jacht. Zachęcamy właścicieli i zarządzających portami i przystaniami na terenie całej Polski do wypełnienia naszych ankiet on-line, zamieszczonych pod zakładką „Lato z ŻAGLAMI” na naszej stronie.

W tym roku jednak, aby uprościć to zadanie, proponujemy, by dokonać wyłącznie aktualizacji zeszłorocznych danych. Oznacza to, żeoprócz wpisania nazwy i adresu przystani trzeba wypełnić tylko te rubryki, w których zmieniły się jakieś dane. To ważne, bo w przeciwnym przypadku – uznając, że zmian nie ma - opublikujemy informację w jej zeszłorocznej wersji.

Oczywiście nowe przystanie muszą wypełnić CAŁY formularz!

Zachęcamy raz jeszcze do współpracy – to wszak ogólnopolska promocja miejsc przyjaznych żeglarzom. Poza tym ujęte w naszym zestawieniu przystanie otrzymają certyfikaty „Żagli” z proporcjonalną do wachlarza proponowanych usług liczbą gwiazdek.

Nieprzekraczalny termin wypełniania ankiet to 15 marca 2017 rok!


Już po raz 28. redakcja miesięcznika "Żagle", obchodzącego w 2017 roku 58. urodziny, przystępuje do zbierania informacji, do publikowanego w czerwcowym numerze, spisu przystani „LATO Z ŻAGLAMI”. Jak wynika z nadchodzących do nas informacji, raport ten jest bardzo ceniony przez liczne grono wodniaków oraz samorządowców. Gospodarze, właściciele przystani i samorządy lokalne, widzą w nim możliwość promocji siebie oraz swoich regionów. Dzięki porównaniu z innymi przystaniami, systematycznie podnosi się standard usług. Pomocna jest także redakcyjna ocena w postaci gwiazdek, którą przyznajemy na podstawie składanych w ankietach informacji. Od żeglarzy odbieramy wiele ocen obiektów, które odwiedzili dzięki naszej publikacji. Najczęściej są one pozytywne, choć zdarzają się na szczęście rzadko, także uzasadnione głosy krytyczne.

Zachęcamy zatem kierowników przystani, które spełniają co najmniej podstawowe warunki obsługi turystycznej, do skorzystania z naszej propozycji. Prezentacja przystani w raporcie „LATO Z ŻAGLAMI” jest bezpłatna. Zgłoszenia wyłącznie w formie on-line (elektronicznej) lub pisemnej należy przekazywać do redakcji do dnia 15 marca 2017 r. Pocztą elektroniczną (e-mail) prosimy przysyłać zeskanowane ankiety dostępne powyżej w formacie pdf. Dla ułatwienia współpracy prosimy wtedy o podawanie swoich danych kontaktowych. Zachęcamy jednak do wypełniania odpowiednich ankiet (śródlądowej lub morskiej) w formacie on-line - to najprostszy i najszybszy sposób zgłoszenia przystani.

Redakcja

Żagle.tv YouTube
Ankieta mariny 2015
Subskrybuj newsletter
Sonda
Czy w 2017 roku planujesz?